22 Ağustos 2019 Perşembe
Bakan’dan AK Parti’ye teşekkür ziyareti

Bakan’dan AK Parti’ye teşekkür ziyareti

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ak Parti Şehitkâmil İlçe başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Seçimlerden başarı ile çıkan Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu tebrik eden Bakan Kasapoğlu, Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz nezdinde tüm teşkilata teşekkürlerini iletti. Yeni proje ve çalışmalar ile Gaziantep’in gelecek dönemde gençlik ve spor noktasında daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışılacaklarını belirten Bakan Kasapoğlu, pek çok projenin altyapı çalışmalarının yapıldığını belirterek, “Gaziantep’te pek çok tesisi hayata geçirdik, bu tesislerimizi hem yerel yönetimler hem de Bakanlığımızın imkânları ile mahalle noktasında tesisler haline getireceğiz” dedi.

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TEŞKİLATA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ak Parti Şehitkamil İlçe başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu. Seçimlerden başarı ile çıkan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu tebrik eden Bakan Kasapoğlu, Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz nezdinde tüm teşkilata teşekkürlerini iletti.

GAZİANTEP’İ SPOR NOKTASINDA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞILACAĞIZ

Yeni proje ve çalışmalar ile Gaziantep’in gelecek dönemde gençlik ve spor noktasında daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışılacaklarını belirten Bakan Kasapoğlu, pek çok projenin altyapı çalışmalarının yapıldığını belirterek, çalışma ve projelerin Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve milletvekilleri ile hep gündemde olduğunu ifade etti. Gaziantep’in Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip illerinden bir tanesi olduğunu dile getiren Bakan Kasapoğlu; “Bu genç potansiyel bizler için çok mühim bir imkân ve çok büyük bir avantaj olduğunu dile getirdi. Bu imkânı en güzel şekilde değerlendirmek için gençlik merkezlerimizi nicelik ve niteliksel olarak daha yukarı taşıyacağız. Sayılarını arttıracağız, fonksiyonlarını zenginleştireceğiz. Gaziantep’te pek çok tesisi hayata geçirdik, bu tesislerimizi hem yerel yönetimler hem de Bakanlığımızın imkânları ile mahalle noktasında tesisler haline getireceğiz” dedi.

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, ziyaretlerinden dolayı onure olduklarını dile getirerek, Gençlik ve Spor Bakanı. M. Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür mahiyetinde çiçek takdim etti.

HABER MERKEZİ

18.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz