24 Haziran 2019 Pazartesi
Uygar Koleji’nden Tanışma Kahvaltısı

Uygar Koleji’nden Tanışma Kahvaltısı

Uygar Koleji, yeni eğitim –öğretim yılının başlamasıyla birlikte anaokulu grubu ve ilkokul öğrenci velilerine yönelik tanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenledi.

Uygar Koleji, yeni eğitim –öğretim yılının başlamasıyla birlikte anaokulu grubu ve ilkokul öğrenci velilerine yönelik tanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenledi. Geleneksel olarak düzenlenen tanışma kahvaltısı 22 Eylül Pazar günü ilkokul öğrencileri ve velileri için 29 Eylül Pazar günü de anaokulu öğrencileri ve velileri için düzenlendi. Antik House kafede gerçekleştirilen kahvaltı programına velilerin yoğun ilgisi oldu.

Kahvaltıdan önce çocuklara spor bilinci ve kültürünü aşılamak için velilerle birlikte yürüyüş yapıldı. Kavaklık Parkında yapılan yürüyüşten sonra veliler ve öğrencilerle kahvaltı yerine geçildi. Her şeyin eksiksiz olarak hazırlandığı organizasyonda; veliler bir araya gelip sohbet etme fırsatı bulurken, öğrenciler de kendileri için hazırlanan oyunlarla keyifli vakit geçirme fırsatı yakaladı. Kahvaltı kampüs müdürü Mehmet Korkmaz’ın velilere hoş geldiniz konuşmasıyla başladı. Korkmaz, organizasyonda emeği geçen velilere ve organizasyona katılan velilere teşekkür ederek; Uygar Koleji ailesinin büyük bir aile olduğunu belirterek, bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Daha sonra da hep beraber kahvaltılarını yaptılar.

Yapılan tanışma kahvaltısı etkinliğinde Uygar Koleji velileri ile öğrenciler arasında keyifli anlar yaşandı. Çocuklar yemekten sonra çeşitli oyunlar oynayarak güzel vakit geçirdiler.

BÜLTEN

3.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz