22 Ekim 2018 Pazartesi
Uygar koleji öğrencileri mecliste

Uygar koleji öğrencileri mecliste

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’le konuşma fırsatı bulan öğrenciler demokrasi ve Cumhuriyet bilinci ile ilgili sorular sordular.

Uygar Koleji öğrencileri Sosyal Bilgiler dersinde teorik olarak gördükleri demokrasi ve cumhuriyet bilincini yaşam tarzı ve yaşam biçimi haline getirebilmek için demokrasi ve cumhuriyetin uygulama alanlarından birisi olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclisine izleyici olarak katıldılar.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’le konuşma fırsatı bulan öğrenciler demokrasi ve Cumhuriyet bilinci ile ilgili sorular sordular. Öğrencilerle yakından ilgilenen Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin öğrencilere demokrasi ve  cumhuriyetin önemini anlattı. Uygar Koleji öğrencileri yerel yönetimlerde demokrasinin , karar alma mekanizmasının nasıl işlediğini uygulamalı olarak görme fırsatı buldular. Meclis üyeleriyle de tanışama fırsatı bulan   öğrenciler meclis üyeleri tarafından takdir edildiler.

Meclis toplantısının bitiminde Özel Uygar Koleji Müdürü Mehmet Korkmaz sayın belediye başkanımız Fatma Şahin’e Uygar Koleji öğrencilerine bu ortamı sağladıkları için teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. BÜLTEN

15.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz