25 Nisan 2019 Perşembe
"Taraftar desteğine ihtiyacımız var"

"Taraftar desteğine ihtiyacımız var"

Gazişehir Gaziantep’in Teknik direktörü Mehmet Altıparmak: 'Puan olarak iyi durumdayız. Daha iyisini başarmak için taraftar desteği olmazsa olmaz'.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden temsilcimiz Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Mehmet Altıparmak, iyi durumda olduklarını ve daha iyisini başarmak için taraftar desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

Altıparmak, bu hafta sahalarında Altay gibi önemli bir takımı konuk edeceklerini dile getirdi.

Maçın hazırlıklarının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Altıparmak, "Altay güçlü bir takım. O yüzden gücümüzü toplayıp, daha önce toplanan puanların mutluluğunu bir kenara bırakıp Altay'a odaklandık. İnşallah bu maçtan da 3 puan alıp yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

Mehmet Altıparmak, istikrar yakalayabilmeleri adına Altay'ı yenmelerinin önemli olduğuna işaret ederek, şunları kaydetti:

"Göreve geldikten sonra üçüncü maçımıza çıkacağız. Gönül isterdi ki ilk maçta taraftarımıza galibiyet hediye edelim ama olmadı. O yüzden taraftarla ikinci buluşmamızda galibiyet istiyoruz. Puan olarak iyi durumdayız. Daha iyisini başarmak için taraftar desteği olmazsa olmaz. O yüzden artık el ele verip daha yukarılara çıkma zamanı. Cumartesi günü tüm futbolseverleri stadyuma bekliyorum."

Gaziantep Stadı'ndan 3 Kasım Cumartesi günü saat 16.00'da başlayacak Gazişehir Gaziantep-Altay maçını hakem Kadir Sağlam yönetecek.

BÜLTEN

2.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz