25 Ağustos 2019 Pazar
Tahmazoğlu'ndan GGC'ye ziyaret

Tahmazoğlu'ndan GGC'ye ziyaret

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeniden Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı seçilen İbrahim Ay'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Cemiyet binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, cemiyet yönetimi ile fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette konuşan Tahmazoğlu, en büyük hayallerinden birisinin Gaziantep-Kilis arasında yeni bir şehir kurmak olduğunu belirterek, “Benim hayalimde olan projelerden bir tanesi Gaziantep-Kilis arasında yeni bir şehir kurmak. Şahinbey sanayi sitesinin yanında 250 bin kişinin yaşayacağı yeni bir şehir kuracağız” dedi. Ziyarette konuşan GGC Başkanı İbrahim Ay ise Tahmazoğlu'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Yeni yönetimimiz ile yeni startımızı verdik. Gaziantep’e yeni ve güzel projelere imza atacağız. Sayın Tahmazoğlu'na Gaziantep’te yapacağı her türlü faydalı projede Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti olarak destek vereceğiz” dedi.

Tahmazoğlu: Hayalim Gaziantep-Kilis arasında yeni bir şehir kurmak

TAHMAZOĞLU GGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, başkan vekilleri Cuma Güzel ve Birol Ülger ile birlikte yeniden Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı seçilen İbrahim Ay'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Cemiyet binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni yönetimi tebrik ederek cemiyet yönetimi ile fikir alışverişinde bulundu.

BENİM HAYALİM GAZİANTEP-KİLİS ARASINDA YENİ BİR ŞEHİR KURMAK

Şahinbey belediyesinin yaptığı hizmetleri aktaran Tahmazoğlu, en büyük hayallerinden birisinin Gaziantep-Kilis arasında yeni bir şehir kurmak olduğunu belirterek, “Benim hayalimde olan projelerden bir tanesi Gaziantep-Kilis arasında yeni bir şehir kurmak. Şahinbey sanayi sitesinin yanında 250 bin kişinin yaşayacağı yeni bir şehir kuracağız” dedi.

GAZİANTEP’E YENİ VE GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIZ

Ziyarette konuşan Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay ise Tahmazoğlu'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “15 Eylülde kongremizi yaptık. Yeni yönetimimiz ile yeni startımızı verdik. Gaziantep’e yeni ve güzel projelere imza atacağız. Sayın Tahmazoğlu'na Gaziantep’te yapacağı her türlü faydalı projede Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti olarak destek vereceğiz. Gaziantep’e yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BAHRİ UÇAR

7.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz