21 Temmuz 2019 Pazar
Tahmazoğlu, Mazbatasını aldı

Tahmazoğlu, Mazbatasını aldı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Bölge Adliye Mahkemesi 15 Temmuz konferans Salonu'ndadüzenlenen tören ile il seçim kurulundan üçüncü dönem için mazbatasını aldı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde üçüncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu mazbatasını Şahinbey 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Atilla Mete Sekman’ın elinden aldı. Düzenlenen törene, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, yeni dönem meclis üyeleri ve partililer katıldı.

VATANDAŞLARIMIZIN GÖNLÜNE DOKUNACAĞIZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey halkının kendilerine çok önemli bir sorumluluk yüklediğini belirterek “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde halkımız bize Şahinbey Belediye Başkanlığı görevine devam etme yetkisi verdi. Adliyede düzenlenen tören ile mazbatamızı aldık. Üzerimize ağır bir yük yüklenmiş oldu. Üçüncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçildim. İlk seçimde yüzde 52, ikinci seçimde yüzde 55, bu seçimde ise yüzde 60’ı aşan bir oy oranı ile yeniden bu göreve bizi layık gören halkımıza teşekkür ediyorum. Halkımızın güvenlerine layık olmak için gece gündüz demeden, teşkilatımızla, ekibimizle el birliği ile çalışacağız. Bu bizim üçüncü dönemimiz, yani ustalık dönemimiz. Bu dönemde Gönül Belediyeciliği dediğimiz, insana, eğitime, sağlığa, kültüre, spora dokunan yatırımlar planladık. İnşallah yeni dönemde bunları gerçekleştireceğiz. Bize destek veren Gaziantep Halkına teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize İlçe Başkanımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Düzenlenen törenin ardından Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu tebrik ederek, çiçek takdim edip, teşkilat ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BÜLTEN

5.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz