21 Temmuz 2019 Pazar
“Şehitkâmil’imiz için aşkla çalışmayı sürdüreceğiz”

“Şehitkâmil’imiz için aşkla çalışmayı sürdüreceğiz”

Yapılan yerel seçimler sonrası tekrar Şehitkâmil Belediye Başkanı seçilen Rıdvan Fadıloğlu, makamında tebrikleri kabul ediyor.

BAŞKAN FADILOĞLU, TEBRİKLERİ MAKAMINDA KABUL EDİYOR

Çalışmalarına aralıksız devam ettiğini vurgulayan Başkan Fadıloğlu, “Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Şehitkâmil’imiz için aşkla çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Her gün sabahın erken saatlerinde mesaiye başlayan Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri kapsamında toplumun her kesiminden kişiyi makamında ağırlamaya devam ediyor. Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, tebrikleri kabul ediyor, misafirleriyle hatıra fotoğrafı çekiniyor. Daha yaşanabilir bir Gaziantep, daha yaşanabilir bir Şehitkâmil hedefiyle hep daha ileriyi hedefleyerek çalıştıklarını dile getiren Başkan Fadıloğlu, milleti hak ettiği hizmetlerle buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti.

SAĞLIKLI, HUZURLU VE MUTLU BİR YAŞAM

Amaçlarının halkın yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu kaydeden Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:

“Öncelikle bir kez daha bizlere güvenen, verdikleri destekle yola devam etmemizi sağlayan halkımıza gönülden teşekkür ediyorum. Yapılan seçim sonrasında tekrar Şehitkâmil’imize hizmet etme imkânı bulduk. Bize güvenen halkımız hiçbir konuda endişe duymasın. Ben ve ekip arkadaşlarım, halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için yorulmadan daha çok gayret göstereceğiz. Yeni dönem için belirlediğimiz hedefleri tek tek gerçekleştirmek için çalışacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Şehitkâmil’imiz için aşkla çalışmayı sürdüreceğiz. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki milletimiz her hizmetin en iyisine layıktır. Amacımız; halkımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Sürdürülebilir projelerimizle her yaştan vatandaşımızı kucaklayan, dezavantajlı vatandaşlarımızın hayata daha umut ve güvenle bakmalarını sağlayacak projelerimizi aralıksız devam ettireceğiz. Her insanımızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

BÜLTEN

15.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz