8 Temmuz 2020 Çarşamba
Seçkin’de Müzik Şöleni

Seçkin’de Müzik Şöleni

Özel Seçkin Koleji öğrencileri ve öğretmenleri, 24.yıl Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenledikleri ‘Yıl Sonu Müzik Gösterisi’ ile velileri ve misafirleri kendilerine hayran bıraktı.

2018-2019 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşırken, haftalardır süren hummalı ve özverili çalışmaların sonunda beden perküsyon ve halk müziği gösterileriyle sahne aldılar.

Müzik gösterisini gerçekleştiren Seçkin Koleji Müzik Eğitimi Bölümü,  hazırladıkları 5.ve 6’ıncı sınıflar Her Telden Nağmeler Korosu, 5, 6, 7’nci sınıflar Halk müziği Korosu, beden perküsyonu gösterisi yapıldı. Ayrıca öğrencilerin ve öğretmenlerin solo sahne performansları görülmeye değerdi. Öğrenciler öğretmenleri ile birlikte etkileyici bir performansa imza attı.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Eyüp Yılmaz gerçekleştirilen etkinlikle ilgili:”Öğrencilerimize her zaman ‘değer üretin, fark yaratın, dünyayı daha iyi bir yer haline getirin’ diyoruz. Öğrencilerimizde; bilmenin, üretmenin, değer katmanın özgüveni ve mutluluğunu görüyorum. Onlar, gerek akademik başarıları gerekse sosyal sorumluluk projeleriyle topluma değer katmaya daha öğrencilikleri döneminde başlıyorlar. Öğrencilerimiz, Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmak üzere her gün muazzam sonuçlara imza atıyorlar. Bizler de onlarla birlikte gurur ve coşkuyla çalışıyoruz.”Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.”dedi.

BÜLTEN

12.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz