24 Mayıs 2018 Perşembe
Seçkin uyum programıyla başladı

Seçkin uyum programıyla başladı

Özel Seçkin Koleji, ilköğretim okulu 1. sınıf ve anasınıfı öğrencileri okullarındaki ilk günlerini heyecanla tamamladılar.

Tüm yurtta olduğu gibi Özel Seçkin Kolejinde de 11 - 15 Eylül 2017 tarihleri arasında okul yaşamları açısından özel bir önem taşıyan ilköğretim 1. sınıf ve anasınıfı öğrencilerinin katılacağı uyum haftası başladı. Oryantasyon kapsamında, öğrencilerin birbirleriyle tanışmaları, kaynaşmaları ve okullarına daha kolay alışmaları için çeşitli etkinliklerle devam edecek. 

Uyum haftası ile ilgili hazırlanan program, Özel Seçkin Koleji AKM Konferans Salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından İlköğretim Okul Müdürü SeydiGEÇİMLİ’nin öğrenci ve velilere hitaben yaptığı açılış konuşması ve slayt gösterisi ile devam etti. Geçimli konuşmasında, “Bugün okullu olan yavrularımızı gün gelip üniversite diploma töreni için çıktığı sahnede gördüğümüzde şu yaşadığımız an güzel bir nostalji olarak gözlerimizin önünde belirecektir. Belki insanlık için küçük ama çocuklarımız için dev bir adımla bugün nihayet okula başlıyoruz.

Saygı değer veliler, sizler, okulumuz Özel Seçkin Koleji’ne güvenerek hayatta en vazgeçilmezleriniz olan çocuklarınızı bize emanet ediyorsunuz. Biz; Özel Seçkin Koleji’nin kurucuları, idarecileri, öğretmenleri ve bütün çalışanlarıyla emanetinizi kendi çocuklarımızdan hiç farklı görmeden büyük bir hassasiyetle yetiştirmek için çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın! Çocuklarınıza, önce kendileriyle onur duyabilecekleri bireyler olmak üzere, sonra siz anne ve babalarına yaşamları boyunca gurur yaşatabilsinler diye ve nihayet vatanını, milletini, bayrağını ve bütün insanları seven çağdaş vatandaşlar olarak yetiştirmek misyonu ile eğitim vermeye 23 yıldır olduğu gibi bu yıl da devam edeceğiz.” dedi.

Program, kafeteryada, öğrenci ve velilere ikramda bulunulması ve öğrencilerin sınıf etkinlikleri ile devam etti. BÜLTEN

12.09.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz