2 Temmuz 2020 Perşembe
Şahinbey’den Öğrencilere Gri Koç Müjdesi

Şahinbey’den Öğrencilere Gri Koç Müjdesi

Şahinbey Belediyesi Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS)’ye hazırlanan üniversite adayı öğrencileri Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, buluşturuyor.

Türkiye çapında ‘Gri Koç’ lakabıyla tanınan, birçok kente düzenlediği programlar ve sosyal medyadaki motivasyon seminerleriyle büyük bir öğrenci kitlesine hitap eden Gökhan Müftüoğlu Şahinbey’li öğrencilerle buluşuyor. Gökhan Müftüoğlu, 12 Haziran 2019 (Bugün) saat 10:00’da 10 ve 11. sınıflar için YKS’yi Kazandıracak Yaz Taktikleri, 14:00’da 12. Sınıf ve mezunlar için Sınav Stresinden Kurtuluş Taktiklerini Şahinbey Kültür Merkezi’nde anlatacak.

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin başarı sağlayabilmeleri için Gri Koç’u öğrencilerle buluşturduklarını belirterek “Gökhan Müftüoğlu’nu daha öncede öğrencilerimiz ile bir araya getirmiştik. Öğrencilerimizin yakından ve ilgiyle takip ettiği Gökhan Müftüoğlu’nu hafta sonu yapılacak olan (YKS) sınav öncesinde öğrencilerimizle buluşturarak sınav stresinden kurtulmalarını sağlamak istiyoruz. Ayrıca YKS sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

BÜLTEN

11.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz