22 Ekim 2018 Pazartesi
Ressam Demet Kolkılıç Çakır sergi açtı

Ressam Demet Kolkılıç Çakır sergi açtı

Gaziantepli Ressam Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisi ’’Bir demet papatya’’yı Prımemall AVM Sanat Galerisi'nde açtı.

Gaziantepli Ressam Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisi ’’Bir demet papatya’’yı Prımemall AVM Sanat Galerisi'nde açtı. Uzun süre Gaziantep’te Ressamlık yapan Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisiyle sanat severlerle buluştu. Geçtiğimiz Cumartesi günü Prımemall AVM Sanat Galerisi'nde açılışı yapılan sergiye sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sanatseverler, birbirinden güzel yağlıboya resimlerini inceledi.

ÇAKIR, SANATSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Ressam Demet Kolkılıç Çakır, sergi açılışında kendilerini yalnız bırakmayan tüm sanatseverlere teşekkür ederek, "Bugün ilk sergimi açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu sergi hayatımın en önemli dönüm noktası. İnsanların beni motive etmesiyle bu sergiyi açtım. Burada bulunan eserlere çok büyük emek verdim. Sergiye katılımın yüksek olması bizleri ayrıca mutlu etti. Bizi kırmayarak sergimizin açılışına katılan tüm sanatseverlere teşekkür ederim. İnşallah sadece bu sergiyle sınırlı kalmayacağız. Daha çok çaba göstererek daha fazla sergi açmayı temenni ediyoruz’’ dedi. BÜLTEN

8.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz