24 Şubat 2019 Pazar
Partimizin emrindeyiz

Partimizin emrindeyiz

Ak Parti Gaziantep'te kongre heyecanı devam ediyor. Gaziantep’te ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti25 Şubatta il kongresini gerçekleştirecek.

Ak Parti Gaziantep'te kongre heyecanı devam ediyor. Gaziantep’te ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti25 Şubatta il kongresini gerçekleştirecek. 11 Ocak 2015’te AK Parti Gaziantep il başkanlığına seçilen M. Eyüp Özkeçeci’ninGaziantep il başkanlığı devam kararının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onayladığı öğrenildi. Siyaset hayatına AK Parti ile başlayan Özkeçeci, il başkanı olduğu süre zarfında yapılan bütün seçimlerden zaferle çıktı. Özkeçeci’nin, 25 Şubat Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti il kongresinde tek aday olacağı öğrenildi.Konu ile alakalı konuşan Özkeçeci, ‘’Partimize her alanda hizmet emek için varız ve partimizin emrindeyiz’’ dedi.

GAZİANTEP'İMİZİ VE TÜRKİYE’MİZİ BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Birkaç gündür Ankara’da AK Parti Gaziantep il kongresi için görüşmeler yapan AK Parti Gaziantep il başkanı M. Eyüp ÖzkeçeciSosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı.Özkeçeci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,“6.Olağan İl Kongremizi 25 Şubat’ta gerçekleştireceğiz. Hep birlikte; Hak aşkıyla, Halk aşkıyla, Hizmet aşkıyla, milletimize olan sevdamızla Gaziantep'imizi ve Türkiye’mizi büyütmeye devam edeceğiz.Rabbim bizi milletimize ve Kutlu Yürüyüşümüzün Lideri Erdoğan'a mahcup etmesin” dedi.

KONGRE25 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ ŞAHİNBEY SPOR SALONUNDA YAPILACAK

Siyaset hayatına Ak Parti Gaziantep teşkilatında kurucu üye olarak başlayan Özkeçeci, İl yönetimlerinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı, 11 Ocak 2015 tarihinden günümüze kadar ise AK Parti Gaziantep il başkanlığı görevini sürdürdü. Eyüp Özkeçeci, 7 Haziran genel seçimlerinde ilk girdiği seçimde yüzde 48, 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde yüzde 62 ve 16 Nisan referandumunda ise yüzde 63 oy alarak, görev süresi boyunca girdiği üç seçimde de başarılı oldu. AK Parti il kongresi25 Şubat Pazar günü Şahinbey spor salonunda yapılacak. HABER MERKEZİ

27.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz