12 Temmuz 2020 Pazar
Özyurt: “Ekonomiye, İhracata Odaklanmalıyız”

Özyurt: “Ekonomiye, İhracata Odaklanmalıyız”

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen mahalli idareler seçim sonuçlarını değerlendirdi.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen mahalli idareler seçim sonuçlarını değerlendiren Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Mahalli idareler seçimleri sonuçlandı, artık hep birlikte ülkemizin ekonomisine ve ihracata odaklanmalıyız.” dedi.

Ülkemizin seçim sonrası yeni bir sürece girdiğini belirten NTO Başkanı Özyurt, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin Ülkemize, Gaziantep’e ve Milletimize hayırlı olmasını dileyerek şunları ifade etti:

Seçimler yüksek bir katılım sonucu gerçekleştirilerek ülkemizde bir demokrasi şöleninin yaşanmıştır. Halkımız sandığa gitti ve kararını verdi. Tüm kesimlerin bu karara saygı duyması gerekiyor. Sandığa gidip vatandaşlık görevini yerine getiren tüm seçmenleri kutluyoruz. Ülkemizin önünde dört buçuk yıl seçimsiz bir zaman dilimi var. Bu zamanı her anlamda çok iyi değerlendirerek seçimi unutup ülkemizin kalkınması için çalışmaya, üretmeye ve projeler geliştirmeye odaklanmalıyız. Bu saatten sonra tüm partiler ve bu partilere gönül verenlerin ülkemizin menfaatleri doğrultusunda çalışması gerektiğine inanıyorum. Seçim sonrasında büyümenin devamını, üretim ve istihdamın artmasını ve buna bağlı olarak ihracattın gelişmesini temenni ediyoruz. Bizlerde iş dünyası olarak el birliği ile daha çok üretmek, daha çok yatırım yapmak, istihdam yaratmak için var gücümüzle çalışacağız. Ben bu vesile ile ülkemize hizmet için seçimlere girerek başarı sağlayan tüm adayları ve belediye başkanlarımızı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

BÜLTEN

1.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz