16 Ekim 2019 Çarşamba
Özverili çalışmalarına devam ediyor

Özverili çalışmalarına devam ediyor

İlimiz genelinde huzurlu ve güvenli ortamın oluşması, sokak suçlarının azalması, uyuşturucu madde ticareti ile hırsızlık şüphelilerinin yakalanması için Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı devriye ekiplerimizce yapılan çalışmalarda.

Güneş mahallesinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 27 .. ..  plakalı araç içerisinde yapılan kontrollerde; ayrı ayrı paketler halinde toplam 130,61 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiş ve araç içerisinde bulunan H.K. ve Ö.M. isimli şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahıslar haklarında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilmişlerdir.
 
 
Cumhuriyet Mahallesi 137 sokak içerisinde bulunan bir ikametten hırsızlık yaptığı tespit edilen M.K. isimli şüpheli şahıs kaçmaya çalışırken ikametin çatı katında suçüstü yakalanmış, şüphelinin yapılan üst aramasında; bir adet tabanca ve bu tabancaya ait 38 adet dolu fişek ile ikametten çalmış olduğu 1 adet altın yüzük, 1 adet kol saati ve 1.025 TL para ele geçirilmiştir.  Şüpheli şahıs hakkında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilmiştir.
 
BÜLTEN
12.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz