6 Ağustos 2020 Perşembe
Özseven: Teknoloji ile beraber sürekli büyüyen ve gelişen güçlü bir aile haline geliyoruz

Özseven: Teknoloji ile beraber sürekli büyüyen ve gelişen güçlü bir aile haline geliyoruz

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası mesleğe yeni başlayan meslek mensuplarına törenle ruhsatlarını verdi.

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven teknoloji ile beraber sürekli büyüyen ve gelişen güçlü bir aile  haline geldiklerini ifade ederek ruhsat dağıtım törenindeki konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Her ruhsat töreni benim için ayrı bir heyecan oluşturuyor. Çünkü giderek büyüyen koca bir aile oluyoruz. Giderek de çok daha güçlü bir aile oluyoruz . Aramıza hoş geldiniz.

Yaptığınız işi en iyi yapmaya çalışın ki, her zaman içinde bulunduğumuz toplumda saygı ve itibar görün. Ben sizlerin mesleğe çok katkı sunacağınıza inanıyorum. Çünkü yeni arkadaşların teknolojiyi benden çok iyi kullandıklarını biliyorum. Yeni kazanılmış bilgiler ve gençliğin verdiği dinamizm ile enerji ile mesleği çok iyi yerlere getireceğimizden eminim.

Kimseye haksızlık yapmayın ama asla kendinize haksızlık yapılmasına da izin vermeyin.Size haksızlığın yapıldığını düşündüğünüz zaman her zaman oda olarak arkanızdayız. Ama siz başkalarına haksızlık yaparsanız  biz size kızarız” dedi.

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Genel sekreteri Hikmet Güneş ise yaptığı konuşmada; “Mali müşavir mesleği uzun ve yorucu bir meslektir.Meslek ruhsatına sahip olduğunuz için sizleri tebrik ediyorum ve sizden bir isteğimiz var meslek ahlakına mutlaka uyalım ve yaptığınız işin en iyisini yapmaya çalışın” dedi.

Daha sonra mesleğe yeni katılan meslek mensuplarına ruhsatları törenle verildi

BÜLTEN

2.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz