21 Temmuz 2019 Pazar
Nizip Ticaret Odası’nda Kan Bağışı Kampanyası

Nizip Ticaret Odası’nda Kan Bağışı Kampanyası

Başkan Mehmet Özyurt 11 Nisan 2019 Perşembe günü saat 09.00’da Nizip Ticaret Odası hizmet binasında başlayacak olan kan bağış kampanyasına bütün Niziplileri beklediklerini ifade etti.

Yardımsever Olmak Kanımızda Var sloganıyla Nizip Ticaret Odası’nın kan bağış kampanyası düzenlediğini ifade eden Başkan Mehmet Özyurt 11 Nisan 2019 Perşembe günü saat 09.00’da Nizip Ticaret Odası hizmet binasında başlayacak olan kan bağış kampanyasına bütün Niziplileri beklediklerini ifade etti.

Bölge ekonomisinin ve ihracatın gelişmesi için yürüttüğü projelerle üyelerine büyük hizmetler veren Nizip Ticaret Odası sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekmeye devam ediyor. Yardımsever Olmak Kanımızda Var sloganıyla başlatılan kan bağış kapmanyasının11 Nisan 2019 Perşembe günü saat 09.00’da Nizip Ticaret Odası hizmet binasında gerçekleştirileceğini ifade eden Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt kan bağışı için herkesi beklediklerini belirterek “Bilindiği üzere Kan, üretimi gerçekleşemeyen ve sadece insandan elde edilebilen tek maddedir. Kaynağı sadece insanda olan kan, ülkemizde gönüllü kan bağışçısı sayısı yeterli olmadığı için toplanan ve saklanan miktar olarak ne yazık ki ihtiyaca cevap vermemektedir.

Bu nedenle Nizip Ticaret Odası olarak yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Türk Kızılayı Nizip Şubesi işbirliği ile “Yardımsever Olmak Kanımızda Var" sloganıyla Nizip Ticaret Odası’nda Kan Bağışı Kampanyası düzenlenecektir.Unutmayalım ki kan bağışı hem vücudumuz açısından hem de toplum açısından çok önemlidir. Çünkü kan bağışı sadece bir kampanya faaliyeti değil, aynı zamanda bilinçlendirme faaliyetidir. Bir can kurtarmak adına yapılacak olan önemli bir sosyal sorumluluk projemize üyelerimizin ve tüm Nizip halkının desteklerini bekliyoruz.Bu gurur ve mutluluğu yaşamak, hayat kurtarmak için gönüllü bağışçı olacak vatandaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

BÜLTEN

6.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz