20 Temmuz 2018 Cuma
Nizip giderek gelişiyor

Nizip giderek gelişiyor

Nizip Vergi Dairesi Müdürü Ali Cibik, Nizip Vergi Dairesi Müdür Yardımcıları Gülay Mızraklı ve Mehmet Ağcan Nizip Ticaret Odası'na iade-i ziyaret ederek çalışmalar hakkında Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt'tan bilgiler aldı.

Nizip sanayisinin son dönemlerde gelişmesi ve kurumlar arasındaki uyum ve ahengin ortak akılla hareket etmeye bağlı olduğunu ifade eden NTO Başkanı Özyurt açıklanan ekonomik verilerden de memnun olduklarını dile getirdi.

 

NİZİP'İN BAŞARISI BÜTÜN KESİMLERDE HİSSEDİLİYOR

 

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Nizip Ticaret Odası olarak bütün kurum ve kuruluşlarla ortak akıl içerisinde çalışmaktayız. Biz geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de kamu kurum ve kuruluşlarımıza her konuda destek vermeye hazırız. Sayın Nizip Vergi Dairesi Müdürü Ali Cibik'e tekrar görevinde başarılar dilerim. İnşallah hep beraber başarılı bir çalışma dönemi geçiririz. Son dönemlerde açıklanan ekonomik veriler sadece ülkemizin değil aynı zamanda ilçemizin de hızla büyüyüp geliştiğini göstermektedir. Nizipli sanayici ve iş adamları üretim odaklı çalışmakta ve elde ettikleri ürünlerin gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda en iyi koşullarda pazarlanmasında önemli çalışmalar yürütmektedir" dedi.

Vergi Dairesi Müdürü Ali Cibik ise Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt'a, yönetim kurulu ve meclis üyelerine teşekkür ederek Nizip'in ticareti ve sanayisi hakkında görüş alışverişinde bulundular.Gerçekleşen ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdulkadir Akkuş, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri, Osman Alpaslan, Mehmet Ali Karabacak, NTO Meclis Üyeleri Ali Kaya, Necip Öztürk ve NTO Danışma Kurulu Üyesi Abdullah Altınbaş da katıldı. BÜLTEN

14.09.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz