17 Aralık 2018 Pazartesi
Milletvekili Erdoğan'dan 14 Mart tıp bayramı mesajı

Milletvekili Erdoğan'dan 14 Mart tıp bayramı mesajı

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan 14 mart tıp bayramını kutladı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan 14 mart tıp bayramını kutladı.

Bir nefes sıhhat her birimiz için en büyük devlet, en büyük nimettir. Bu önemin idrakinde olan ve insanımız için bu kutsal hizmeti verenler ise başta hekimlerimiz olmak üzere sağlık çalışanlarıdır. İfadelerini kullanan Mehmet Erdoğan, “İnsan hayatını korumak ve sağlıklı yaşamayı temin etmek için; kısa ve uzun vadeli planları tatbik etmek, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici hizmetlerin erişilebilir olmasını sağlamak Devletimizin bütün organlarının gayretiyle başarılacak işlerdir" dedi.

“Ülkemizin adından daha fazla söz ettireceğiz”

AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Ak Parti Hükumetlerimiz döneminde hayata geçirilen Sağlıkta Dönüşüm Programı sayesinde vatandaşlarımıza daha adil, ulaşılabilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunma gayreti içinde olduk. Ülkemizin son 15 yıl içinde sağlık alanında elde ettiği bu başarının arkasında, o sağlık hizmetlerini sunan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın çok büyük emekleri vardır.

Ülkemiz, sağlık alanında gerçekleştirdiğimiz reformlar sayesinde, dünyanın gelişmiş ülkeleri tarafından da takdirle karşılanmakta sağlık sistemimiz örnek olarak gösterilmektedir. Bu başarının arkasında, o sağlık hizmetlerini sunan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın çok büyük emekleri vardır.

Sağlık alanındaki yatırımlarımızla, sağlık sistemindeki yapmakta olduğumuz reformlarla, tıp alanındaki buluşlarla, sağlık çalışanlarımızın elde edeceği başarılarla önümüzdeki dönemde Ülkemizin adından daha fazla söz ettireceğiz. Bu düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutluyorum. Selamlarımla” diye konuştu. 

İHA

13.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz