27 Mayıs 2020 Çarşamba
Mahalle sakinleri, iftarı aynı sofrada açtı

Mahalle sakinleri, iftarı aynı sofrada açtı

Şehitkâmil Belediyesi tarafından her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofrası, son olarak Karaoğlan Mahallesi’nde kuruldu. İftar organizasyonuna ilgi yoğun oldu.

ŞEHİTKÂMİL BELEDİYESİNİN İFTAR PROGRAMLARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Şehitkâmil Belediyesinin Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede organize ettiği iftar programları aralıksız devam ediyor. Tüm mahalle sakinlerini aynı sofrada buluşturarak mahalle sakinlerinin tanışmasını, kaynaşmasını, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesini sağlayan etkinliğe mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar, etkinlik dolayısıyla Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

BAŞKANIMIZA VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Organizasyona ilişkin değerlendirmede bulunan mahalle sakini Adnan Sezer, “Bu etkinlik, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun yaptığı güzel bir hizmettir. Bu tür etkinliklerin devamının gelmesini isteriz. İnsanların bir araya gelerek kaynaşması, geçmişteki geleneklerin bugün de yaşatılması iyi bir durumdur. Milletimizin birbirini tanıması, birbirleriyle yakınlaşmaları, candan ilişkiler kurmaları için bu etkinlik önemli bir fırsattır. Bu imkânı sunan Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BÜLTEN

16.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz