20 Haziran 2019 Perşembe
Koşukavak bombaladı

Koşukavak bombaladı

Temsilcimiz Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünden ayrılan teknik direktör Yalçın Koşukavak ayrılık sonrası Twitter hesabı üzerinden “Değişmeyen kişiler ve kuruluşlar köhneleşmeye mahkumdur” diyerek yönetimi topa tuttu.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ile yollarını ayıran Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, futbol felsefesinden vazgeçmeyeceğini ve Türk futboluna katkı sağlamak için bildiği yoldan gideceğini söyledi.

Gazişehir Gaziantep’te oynattığı futbolla tepkilerin odak noktası haline gelen teknik direktör Yalçın Koşukavak ile yollar ayrılırken Koşukavak ise sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yalçın Koşukavak, sosyal medya hesabından şu görüşlere yer verdi; “Yaşamış olduğum ayrılık sürecinin hemen akabinde gerek sosyal medya gerek özel telefonum üzerinden şahsıma yönelik destek ve motivasyon içerikli samimi, içten mesajlar karşısında duyarsız kalmamam gerektiği düşüncesi ile duygularımı paylaşma ihtiyacı hissettim. Öncelikle tanıdığım ve tanımadığım tüm mesaj atan arkadaşlara en kalbi duygularımla teşekkür ederim. Bana yüklemiş olduğunuz ve bende görmek istediğiniz misyonun son derece farkındayım. Bu duruma layık olabilmek adına futbola olan hislerimden ve oyun felsefemden asla, vazgeçmeyeceğimi belirtir, yaşanmış tüm olumsuz gibi gözüken olayların bir beslenme olduğunun farkında olduğumun da bilinmesini isterim. Bundan sonrasında da geçmişte olduğu gibi, kulüplerin ve oyuncuların gelişmesi adına tüm bilgi birikimimi aktaracağımdan “Değişmeyen kişiler ve kuruluşlar köhneleşmeye mahkumdur” felsefesinden yola çıkarak önüme çıkacak imkanlar doğrultusunda elimden geleni yapacağım. Saygılarımla… Yalçın Koşukavak”.

BÜLTEN

5.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz