5 Ağustos 2020 Çarşamba
Köksan Holding gönülleri fethetmeye devam ediyor

Köksan Holding gönülleri fethetmeye devam ediyor

KÖKSAN Holding Merkez Binası'nda KÖKSAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kökoğlu ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin arasında yeni bir sosyal tesis için protokol imzalandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon TL, Gönül Seferberliği kampanyasına toplam 3 milyonluk destek, “Kurbantep” kampanyasına ise 100 adet kurban bağışı ile destek sağlayan KÖKSAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kökoğlu, Gaziantep’te yeni bir sosyal tesis yapacak.

 İmzalanan protokol ile Şehitkamil İlçesi'nde Karacaoğlan Mahallesi'nde yapılacak sosyal tesise "Şıh Mehmet- Sıdıka Kökoğlu" adı verilecek.

"ŞIH MEHMET- SIDIKA KÖKOĞLU" SOSYAL TESİS YAPILACAK

KÖKSAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kökoğlu ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin arasında imzalanan protokolle Gaziantep’e yeni bir sosyal tesis daha kazandırılacak. KÖKSAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kökoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, KÖKSAN Holding Merkez Binası'nda yeni bir sosyal tesis için protokol imzaladı. Başkanvekilleri Latif Karadağ, Erdem Güzelbey ve Kökoğlu ailesinin mensuplarının hazır olduğu protokolde, Şehitkamil İlçesi'nde Karacaoğlan Mahallesi'nde yapılacak sosyal tesise "Şıh Mehmet- Sıdıka Kökoğlu" adı verilecek. Protokol imzalarının ardından GASMEK kursiyerleri tarafından yapılan el işleme tablo, Başkan Şahin tarafından Asım Kökoğlu'na hediye edildi.

BU TESİSTE GENÇLER YETİŞECEK, İNSANLARIN GELECEĞE DAİR UMUTLARI ARTACAK

Protokol imzasında konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Asım Kökoğlu ve ailesine teşekkür ederek, " Ben size ve ailenize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle çok güzel ve yer bakımından çok stratejik bir tesis. Emeğinize vizyonunuza, şehrimize kattığınız hizmetlerden, ürettiğiniz istihdam ve ekonomiye katkılarınızdan dolayı Allah razı olsun. Ama öbür tarafta hayırseverliğiniz bu da çok önemli. Bizi aramanızdaki en önemlisi 'Başkanım birlikte ne yapalım?', 'Memleket için ne yapalım?', 'Ramazan Ayı'nda yardımlaşma için ne yapalım?', 'Pandemi döneminde bize düşen ne var?' diyen hayırsever bir bakış açınız var. Böyle hayırseverlerin sayısı çoğalsın.

Hayırseverliğiniz de iş insanlığınız kadar kuvvetli. Evlatlarınızda torunlarınızla beraber bu geleneğinizi devam ettirecek. Veren elin alan elden üstün olduğu, komşusu açken tok yatan bizden değildir anlayışının iş dünyasında nasıl hakim olduğunu gösteren bir örnek. Mübarek Cuma günü ve Ayasofya açılıyor bugün ibadete. Hayırlı bir imza atıyoruz. Bu tesiste gençler yetişecek, insanların geleceğe dair umutları artacak. Bize düşen şey bu şehrin her bir ferdine ulaşmak. Onların fırsatlarını arttırmak. Zaten yapıyorsunuz bununla da hayırlarınızı taçlandırıyorsunuz" diye konuştu.

BİZ NE YAPSAK MUTLU OLARAK YAPIYORUZ

Ayasofya-i Kebir Cami'nin ibadete tekrar açılmasını hatırlatan Asım Kökoğlu ise, "Biz sosyal tesis olsun, başka bir şey olsun ne yapsak mutlu olarak yapıyoruz. Başkanımıza da bu konuda teşekkür ediyoruz. Ben her zaman dua ederken 'yarabbim bol ver, helalinden ver ama senin yolunda harcayacaksam ver' derim" diye konuştu.

24.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz