6 Ağustos 2020 Perşembe
Kalemler değil zarlar yarıştı

Kalemler değil zarlar yarıştı

Sanko Park Alışveriş Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla geleneksel ödüllü tavla turnuvası düzenlendi.

 Sanko Park 3’üncü kat eğitim salonunda düzenlenen turnuvaya, 28 medya kuruluşundan 34 gazeteci katıldı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 4’üncü geleneksel Tavla Turnuvası’nda, Doğuş Gazetesi’nden Orhan Kızılaslan, Güneş Gazetesi’nden İskender Karaca, Ekspres Gazetesi’nden Mehmet Ankay, ilk üç sırada yer alırken NRT Medya’dan Bekir Şen ise dördüncü olarak mansiyon ödülünün sahibi oldu.

SANKO PARK’TAN GAZETECİLERE ÖZEL ÖDÜLLÜ TAVLA TURNUVASI

Sanko Park Alışveriş Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla geleneksel ödüllü tavla turnuvası düzenlendi. Sanko Park 3’üncü kat eğitim salonunda düzenlenen turnuvaya, 28 medya kuruluşundan 34 gazeteci katıldı. SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu, SANKO Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu ile İşletme Müdürü Taner Neng, turnuvaya katılan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başarı diledi.

KIZILASLAN BİRİNCİ, KARACA İKİNCİ, ANKAY ÜÇÜNCÜ OLDU

Gaziantep’te alışverişin ve eğlencenin vazgeçilmez adresi olan Sanko Park’ta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 4’üncü geleneksel Tavla Turnuvası’nda, Doğuş Gazetesi’nden Orhan Kızılaslan, Güneş Gazetesi’nden İskender Karaca, Ekspres Gazetesi’nden Mehmet Ankay, ilk üç sırada yer alırken NRT Medya’dan Bekir Şen ise dördüncü olarak mansiyon ödülünün sahibi oldu.

TURNUVAYA KATILAN TÜM GAZETECİLERE TAVLA HEDİYE EDİLDİ

Eleme yöntemi ile üç oyun üzerinden gerçekleştirilen turnuvada, iki sayıyı alan bir üst tura kaldı. Turnuvanın birincisi Orhan Kızılaslan’a 2.000 TL, ikinci İskender Karaca’ya 1.500 TL, üçüncü Mehmet Ankay’a 1.000 TL ve dördüncü Bekir Şen’e mansiyon olarak 500 TL tutarında Sanko Park’ta yer alan tüm mağazalardan alışveriş yapabilecekleri Sanko Park Kart, katılımcıların tamamına ise birer adet tavla hediye edildi.

GAZETECİLER SANKO PARK YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Turnuvada ödül almaya hak kazanan gazetecilerin hediye kartlarını Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, İşletme Müdürü Taner Neng ve Kurumsal Pazarlama Biriminden Dilara Kenanoğlu, birlikte sundu. Turnuva sonrasında gazeteciler Sanko Park yönetimine ve düzenleyenlere turnuvanın geleneksel hale gelmesinden dolayı teşekkür etti. BAHRİ UÇAR

13.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz