24 Şubat 2019 Pazar
İYİ Parti sahaya indi

İYİ Parti sahaya indi

İYİ Parti Gaziantep Gaziantep İl ve İlçe yöneticileri, basın mensupları ile bir araya geldi.

İYİ Parti Gaziantep Gaziantep İl ve İlçe yöneticileri, basın mensupları ile bir araya geldi. Basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı İzzettin Şahin, Afrin’e yönelik “Zeytin Dalı” harekatını desteklediklerini söyledi.  İyi Parti’nin Gaziantep’te teşkilatlanmayı tamamladığını belirten Şahin,  İYİ Parti Gaziantep il binasının açılışının Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından yapılacağını söyledi.Gaziantep'in sorunlarına da dikkat çeken Şahin, “Gaziantep'in şu anda en önemli sorunları, öncelikle kent merkezinde yaşanan trafik keşmekeşliği, ikincisi ise hava kirliliği. Bu iki konuda çözüm önerilerimizi kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

BUHRAN DÖNEMİNİ SONA ERDİRMEK ÜZERE ÇALIŞIYORUZ

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı İzzettin Şahin, İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ile bir araya geldi. Holiday İnn Otel'de düzenlene basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı İzzettin Şahin,“Milletimizden gördüğümüz muazzam teveccüh ve ilgi şevkimizi ve içimizdeki vatan aşkını kat ve kat arttırmaktadır. Milletimizden gördüğümüz bu sevgi ve ilgiye layık olacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu buhran dönemini sona erdirmek üzere çalışıyoruz. Bu karanlık günleri aydınlığa çıkarmak amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız" dedi.

“İYİ PARTİ GAZİANTEP’TE TEŞKİLATLANMAYI TAMAMLADI”

İyi Parti’nin Gaziantep’te teşkilatlanmayı tamamladığını belirten Şahin, “İyi Parti Gaziantep’te teşkilatlanmayı tamamladı. Halkın yoğun bir ilgisi var. Çünkü biz ötekileştirmenin bu ülke için faydalı olmadığını gören ve bilen ve bu yönde siyaset yapan bir partiyiz. Geçmişte HDP, CHP ve MHP’ye oy vermiş hatta oralarda yöneticilik yapan birçok kişi partimize ilgi alaka gösteriyor. Mevcut iktidardan ve mevcut düzenden sıkıntı duymuş olanlar özellikle AK Parti’den gelenler bizi daha çok mutlu ediyor” dedi.

GAZİANTEP İL BİNASININ AÇILIŞI AKŞENER TARAFINDAN YAPILACAK

İYİ Parti il binasının hizmete geçtiğini ve üye kayıtlarının yoğun bir şekilde sürdüğünü ifade eden Şahin, “İYİ Parti Gaziantep İl Merkezimiz faaliyete geçmiştir.  Önümüzdeki günlerde açılışı Sn. Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından yapılacaktır.  Açılış tarihimiz kesinleşince Gaziantepli hemşerilerimize duyurulacaktır.  Şu an il merkezimiz faaliyette olup tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açıktır. Partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımız nüfus cüzdanı ile il merkezimizi ziyaret ederek üyelik başvurularını yapabilirler” diye konuştu

“’ZEYTİN DALI’ HAREKATINI DESTEKLİYORUZ”

Afrin’e yönelik başlatılan “Zeytin Dalı” harekatını desteklediklerini dile getiren Şahin, 20 Ocak'ta Türk Silahlı Kuvvetleri'nin teröristlerin temizlenmesi amacıyla Afrin'e yönelik başlattığı Zeytindalı operasyonu kapsamında Suriye'den, Kilis ve Hatay'a yönelik bombalı saldırılardan derin üzüntü duyduklarını dile getirerek, “Zeytindalı harekatının ardından Suriye'den teröristlerin Kilis ve Hatay’a yönelik saldırıları bizi de derinden üzmüştür. Bu sebeple il teşkilatımız haberi alır almaz Sayın Genel Başkan Yardımcımız Gaziantep Milletvekilimiz Prof. Dr. Ümit Özdağ  ile birlikte Suriye’deki terör çetelerinin füzelerine hedef olan Kilis ve Hatay illerimizi ziyarete gittik, vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini ilettik, onların sorunlarını dinledik. Partimiz, kahraman ordumuzun güney sınırımızda yerleşmiş terör unsurlarına karşı düzenlediği Zeytin Dalı Operasyonuna sonuna kadar destek vermektedir. Dileğimiz tek bir Mehmetçiğimizin bile burnu kanamadan sınırlarımızdan her türlü tehdidin temizlenmesidir. Ancak içine düştüğümüz askeri müdahale mecburiyetinin sebebinin yıllardır AKP tarafından izlenilen ve her aşaması hatalar ve başarısızlıklarla dolu olan dış politika olduğunu da milletimize hatırlatmak görevimizdir” şeklinde konuştu.

GAZİANTEP'İN EN ÖNEMLİ SORUNU TRAFİK VE HAVA KİRLİLİĞİ

İYİ Parti Gaziantep teşkilatı olarak gerek ülke ve gerekse de yerel gündemle ilgili partinin görüş ve düşüncelerini kamuoyu ile şeffaf bir şekilde paylaşarak çözüm önerilerini de anlatacaklarını belirten Şahin, “Amacımız, kimseyi ötekileştirmeden toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak, hem ülkemizin, hem de Gazişehrimizin barış ve huzur içerisinde olmasına hizmet etmektir. Kentimizin sorunlarını çok yakından biliyoruz ve bu sorunlarla ilgili çalışmalarımızı önümüzdeki günlerde yine basın mensupları ile bir araya gelerek paylaşacağız. Gaziantep'in şu anda en önemli sorunları, öncelikle kent merkezinde yaşanan trafik keşmekeşliği, ikincisi ise hava kirliliği. Bu iki konuda çözüm önerilerimizi de kamuoyuna açıklayacağız” diye konuştu.  AHMET ASLAN

24.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz