2 Temmuz 2020 Perşembe
İstanbul’a Karargâh Kurdular!

İstanbul’a Karargâh Kurdular!

AK Parti Gaziantep Teşkilatı, 23 Haziranda gerçekleşecek İstanbul seçimi için İstanbul’a adeta karargâh kurdu.

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek amacıyla İstanbul'da bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, İstanbul’da yaşayan Şanlıurfalılar, Gaziantepliler ve Güneydoğu halkından destek istedi. Doğu ve Güneydoğulu seçmenden Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım'a destek için İstanbul’da gece gündüz çalışan AK Parti Gaziantep Teşkilatı, hemşehrilerinden destek sözü istedi.

“İSTANBUL’U EMİN ELLERE TESLİM EDECEĞİ”

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek için İstanbul’a gece gündüz çalışan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantepli hemşehrilerinden seçimde Binali Yıldırım için destek sözü aldı. İstanbul’da esnafı ziyaret eden Şahin, hemşehrilerinden İstanbul'da mega projelerin hayata geçirilmesi için Binali Yıldırım'a destek istedi. Gaziantepli esnafı ziyaret eden Şahin, “23 Haziran’da İstanbullular İstanbul’u emin ellere teslim edecek inşallah” dedi.

“NASİBİMİZ İSTANBUL'A HİZMET OLSUN”

İstanbul’da Gaziantep Dernekleri Federasyonu ve Şanlıurfalı hemşehrileri ile buluşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel de, İstanbul'da Doğu ve Güneydoğu'lu seçmeni ziyaret edip Binali Yıldırım'a destek istedi. Bayram öncesi de İstanbul’da seçim çalışmaları yürütün ve bu bağlamda Şanlıurfa ve Gaziantepli hemşehrilerin yanı sıra Doğu ve Güneydoğu'lu seçmenleri ziyaret eden Yüksel, Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi muhabbetimizi daim kılsın. "Nasibimiz İstanbul'a hizmet olsun” ifadelerini kullandı.

“DEMOKRASİ BAYRAMIMIZA AZ KALDI”

İstanbul’da seçim çalışmaları yürüten AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak ise, İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin ziyaret ederek 23 Haziran seçimi için hemşehrilerinden Binali Yıldırım için destek istedi. İstanbul’un çeşitli semtlerinde hemşehrileri ile buluşan Bakbak, “23 Haziran demokrasi bayramımıza az kaldı.  İnşallah tüm İstanbul ile gönül gönüle demokrasi bayramını inşa edecek, İstanbul işi ehline verecek, İstanbul’un ihtiyaçları Yıldırım hızıyla çözüme kavuşacak. Gaziantep’in 31 Mart’ta destan yazdı. İnanıyorum ki hemşehrilerim İstanbul’un demokrasi zaferine de imza atacaklar” dedi.

HABER MERKEZİ

12.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz