16 Aralık 2018 Pazar
"Hedefimizden kesinlikle vazgeçmeyeceğiz"

"Hedefimizden kesinlikle vazgeçmeyeceğiz"

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübümüzün başkanı Sayın Adil Sani Konukoğlu, takımımızın kamp yaptığı Antalya’ya gelerek sabah antrenmanımızı yerinde takip etti.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübümüzün başkanı Sayın Adil Sani Konukoğlu, takımımızın kamp yaptığı Antalya’ya gelerek sabah antrenmanımızı yerinde takip etti.

Yöneticilerimiz Settar Konukoğlu ve Murat Güneri ile birlikte Antalya’da bulunan Başkanımız Adil Sani Konukoğlu, antrenman öncesinde futbolcularımıza başarı dileklerinde bulunarak kendilerine olan güvenini bir kez daha dile getirdi.

Kampta bulunan basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan Başkanımız Adil Sani Konukoğlu; puan tablosunda hedeflerinden uzakmış gibi bir görüntü olsa da kesinlikle bu hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini dile getirdi.

"HEDEFİMİZDEN KESİNLİKLE VAZGEÇMEYECEĞİZ"

Sezona iyi bir başlangıç yapamamış olsalar dahi özellikle Erkan Sözeri’nin göreve gelmesiyle birlikte takımın oyun olarak umut verdiğini ifade eden Kulüp Başkanımız Adil Sani Konukoğlu; “Biz buraya gelirken ciddi bir hedef ve projelerle göreve başladık. Sezonun ilk yarısına bakıldığı zaman şanssız maçlar oynadık, istediğimiz sonuçları zaman zaman alamadık. Ancak nihayetinde bu futbol ve bir oyun. Takımımız ve çalışma arkadaşlarımla beraber bu mücadeleyi ve hedeflerimizi bırakmayacağız. İkinci yarıda yapacağımız takviyelerle birlikte, Erkan hocamızın da katkılarıyla hedefimize doğru emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Bizim hedefimiz şampiyonluk ve bunu başarana kadar vazgeçmeyeceğiz” dedi.

"TARAFTARIMIZI DA YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünü olarak başarılı işler yapacaklarına inandığını dile getiren başkanımız Adil Sani Konukoğlu; “Başarılı olmak adına ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Yönetim, futbolcu, teknik heyet ve Gaziantep şehri elele vererek büyük başarılar kazanmak istiyoruz. En büyük isteğimiz taraftarlarımızın karşılaşmalarda bizi yalnız bırakmamalarıdır. Özellikle sezonun ilk üç maçını Gaziantep’te oynayacağız ve sezonun ikinci yarısına başlarken taraftarımızı da yanımızda görmek bizleri de motive edecektir” dedi.

"TRANSFER GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR"

Transfer sezonunun açılmasıyla birlikte eksik olan mevkiler için transfer görüşmelerinin sürdüğünü dile getiren Adil Sani Konukoğlu; “Takımımızda hocamızın raporu doğrultusunda transfer görüşmelerimiz sürüyor. Ancak bu konularda aceleci davranmak yerine sabırlı olmamız gerekiyor. Bir kaç futbolcuyla görüşmelerimiz devam ediyor ve tahmin ediyorum ki önümüzdeki haftadan itibaren imzalar atılacaktır. Sezonun bir hafta daha geç açılacak olması da bizim için bir avantaj olarak görüyorum. Hem ufak sakatlıkları bulunan oyuncularımız bu süreci atlatacaktır, hem de yeni transferlerimiz takıma daha fazla uyum sağlayacaktır” dedi.

"ALTYAPIYA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ"

Göreve geldiği günden bu yana en büyük hedefinin alt yapıda başarıyı ve sürekliliği yakalamak olduğunu belirten Adil Sani Konukoğlu; “Türk Futbolu’ndaki sıkıntıları hepimiz biliyoruz ve biz göreve gelirken altyapıyı da Avrupa seviyesine çıkarmayı hedef alıp, hiçbir fedakarlıktan kaçınmamamız gerektiğine inandık. Altyapıya önem vermediğimiz takdirde ne Türk Futbolu düzelebilir ne de bizler düzeliriz. Bundan dolayı altyapı yatırımlarımız devam edecek, sahalarımızın inşaatı da sürüyor.Bu tesisleşmenin yanı sıra şehrin farklı noktalarında da spor merkezleri yaparak, Gaziantep şehrinden yeniden yıldızlar yetiştirmek istiyoruz. Nüfusumuzun ve potansiyelimizin farkındayız ve bunu en iyi şekilde kullanabilmek için de elimizden geleni yapacağız” dedi.

HABER MERKEZİ

6.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz