30 Mayıs 2020 Cumartesi
Gün birlik günüdür, zaman dayanışma zamanıdır

Gün birlik günüdür, zaman dayanışma zamanıdır

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan Fırat’ın doğusunda sürdürülen Barış Pınarı Harekâtı’nın Türkiye’nin geleceğine ipotek koymak isteyenlerin oyununu bozduğunu ifade ederek harekâtı sonuna kadar desteklediklerini ifade etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusunda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu barış koridoruna dönüştürmek için başlatılan Barış Pınarı Harekatına sanat, iş, ekonomi ve spor dünyasından büyük destek geliyor.

Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan yaptığı yazılı açıklamada harekatı desteklediklerini ifade ederek “ Devletimiz ve hükümetimiz, Bu güne kadar tüm diplomatik kanalları kullanmış, kan dökülmemesi adına sabrını sonuna kadar sınamış ve tüm problemleri diplomasi ile çözmeye çalışmıştır. Tarihin çeşitli zamanlarında, ülkemizin geleceği ile ilgili sahneye konulan çirkin ve hain tüm oyunlar, Büyük Türk Devleti ve Necip Türk Milleti tarafından bertaraf edilmiştir. Hali hazırda tekrar sahnelenmek istenen bu alçakça oyunda Türk Devletinin azım ve kararlığı ile bertaraf edilecektir.Gün birlik günüdür, zaman dayanışma zamanıdır,

Gün; tüm siyasî yada iktisadi çıkarlardan âri, Devletimizin, Mehmetçiğimizin ve şanlı ordumuzun yanında yer alma günüdür. Gün; tamda bütün hücrelerimiz ile vatandaş olma günüdür. Bizim inancımızda vatan sevgisi imandandır ve bütün dünya bilsin ki biz vatanımızı seviyoruz. Yine bütün dünya bilsin ki; biz Vatanımızın bağımsızlığı uğruna, bir ölür bin diriliriz, aç kalırız, susuz kalırız ama asla vatansız, bayraksız ve ezansız kalmayız. Allah Kahraman Ordumuzu muzaffer edecektir” dedi. 

BÜLTEN

10.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz