27 Mayıs 2019 Pazartesi
"Gaziantep’i ayrı tutacağız"

"Gaziantep’i ayrı tutacağız"

Bugün Gaziantep Basketbol ile karşılaşacak olan Süper Lig'in yeni ateşi Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, dün Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü’nde öğrencilerle bir araya geldi.

Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı oyuncularıyla gerçekleştirilen söyleşi programında konuşan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, öğrencilere önümüzdeki haftalarda gerçekleştirilecek altyapı seçmelerine katılma çağrısında bulunarak, “Bahçeşehir Koleji Basketbol takımını sizler için kurduk. Özellikle geçen sene start verdiğimiz altyapıda, önümüzdeki ay başlayacağımız altyapı seçmelerine muhakkak iştirak edin. Önümüzdeki haftalarda yapılacak seçmelerde Gaziantep’i bu konuda ayrı tutacağız. Bu takım sizlerin, Gaziantep’teki öğrencilerin, öğretmenlerin ve Türkiye’deki Bahçeşehir Koleji ailesinin. Takımı bizler kurduk, ama önümüzdeki senelerde bu takımı tamamen Bahçeşehir Koleji bünyesinden ayırıp sizlerin kendi takımınızın delegesi olacağı ve kendi başkanınızı seçeceğiniz bir yapıya büründürmeyi düşünüyoruz. Transferleri de siz yapacaksınız, organizasyonu da siz yöneteceksiniz. Biz bir adım attık, sizler devam edeceksiniz” dedi.

SÜPER LİGİN YENİ ATEŞİ BK GAZİANTEP KAMPÜSÜNDE

Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü, Süper Lig'in yeni ateşi Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımını ağırladı. Öğrencilerin büyük coşkuyla karşıladığı takım oyuncularıyla söyleşi gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı oyuncularıyla gerçekleştirilen söyleşi programında konuşan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, öğrencilere önümüzdeki haftalarda gerçekleştirilecek altyapı seçmelerine katılma çağrısında bulunarak,“Takımı sizler için kurduk. Özellikle geçen sene start verdiğimiz altyapıda, önümüzdeki ay başlayacağımız altyapı seçmelerine muhakkak iştirak edin. Önümüzdeki haftalarda yapılacak seçmelerde Gaziantep’i bu konuda ayrı tutacağız” dedi.

ALTYAPI SEÇMELERİNDE GAZİANTEP’İ AYRI TUTACAĞIZ

Öğrencilere seslenen Yücel, “Bahçeşehir Koleji Basketbol takımımızın maçı var. Maç öncesinde öğrencilerimizle bir araya gelmek istedik. Maça yönelik sorularınızı ve skor tahminlerinizi almak istiyoruz. Takımı sizler için kurduk, bunu sakın unutmayın. Özellikle geçen sene start verdiğimiz altyapıda, önümüzdeki ay başlayacağımız altyapı seçmelerine muhakkak iştirak edin. Sadece profesyonel basketbolcuların katıldığı bir etkinlik olarak değerlendirmeyin. İçinde bulunmuş olduğunuz okul, size sadece akademik bilgileri aktaran yerler değillerdir, aynı zamanda özellikle sanat ve sporda da muhakkak okulun birikimlerinden faydalanın. Bu anlamda basketbol takımımız çok önemli bir mecra. Hayatınızın bir döneminde muhakkak spor olsun. Bunu özellikle üniversite yaşamınızda daha iyi anlayacaksınız. Üniversiteden mezun olup iş hayatına atıldığınız zaman daha iyi anlayacaksınız. Önümüzdeki haftalarda yapılacak seçmelerde Gaziantep’i bu konuda ayrı tutacağız. Bu takım sizlerin, Gaziantep’teki öğrencilerin, öğretmenlerin ve Türkiye’deki Bahçeşehir Koleji ailesinin. Takımı bizler kurduk, ama önümüzdeki senelerde bu takımı tamamen Bahçeşehir Koleji bünyesinden ayırıp sizlerin kendi takımınızın delegesi olacağı ve kendi başkanınızı seçeceğiniz bir yapıya büründürmeyi düşünüyoruz. Transferleri de siz yapacaksınız, organizasyonu da siz yöneteceksiniz. Biz bir adım attık, sizler devam edeceksiniz” diye konuştu.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BUGÜN GAZİANTEP BASKETBOL İLE KARŞILAŞACAK

Süper Lig'in yeni ateşi Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, bugün Karataş Spor Salonu'nda Gaziantep Basketbol ile karşılaşacak.

BAHRİ UÇAR

6.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz