23 Ekim 2018 Salı
Gaziantep Kulübünde Tarık Aytekin Dönemi

Gaziantep Kulübünde Tarık Aytekin Dönemi

Kurulduğu 1993 yılından bu yana geçen  25 yıl içerisinde, yaptığı çalışmalar ile şehrimizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi haline gelen Gaziantep Kulübü, 21. Olağan Genel Kurulunu 09 Ocak 2018 Salı günü saat 18:00 de Tuğcan Hotel'de

Kurulduğu 1993 yılından bu yana geçen  25 yıl içerisinde, yaptığı çalışmalar ile şehrimizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi haline gelen Gaziantep Kulübü, 21. Olağan Genel Kurulunu 09 Ocak 2018 Salı günü saat 18:00 de Tuğcan Hotel'de gerçekleştirdi.

Divan Başkanlığına İbrahim Tuğsuz'un seçildiği Genel Kurul'da , Geçmiş Dönem Başkanı Necati Binici 2016-2017 Faaliyet Raporunu okudu. Görev yaptıkları dönemde hedeflerinin büyük bir kısmını gerçekleştirdiklerini belirten Binici , yönetim kuruluna ve üyelere teşekkür etti.

Yönetim Kurulu adaylarının tanıtımın ardından söz alan Tarık Aytekin "Gaziantep Kent Kültürü ve Yaşamı"na katkıda bulunmayı amaçlayan 2 yıllık stratejik planlarını ve gerçekleştirmeyi hedefledikleri çalışmaları anlattı.

Yapılan seçimde , Genel Kurul'a katılan üyelerin tamamının oyunu alan  Tarık Aytekin başkanlığındaki Gaziantep Kulübü 21.Dönem Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

1.Arzu Ekmekçi (Şirket Müdürü)

2.Başar Küçükparmak ( Makine Müh.)

3.Cemil Açıkkol ( Mimar )

4.Ezel Kadıoğlu ( Gıda Müh.)

5.Hakan Köksel (Avukat)

6.Kübra Kayın (Finansçı)

7.Lale Kutlar ( Öğretim Görevlisi-Okutman)

8.Sibel Gürsel (Avukat)

9.Tarık Aytekin ( Çevre Müh.)

Kulüp üyelerinin beklenti ve temennilerinin dinlenmesinin ardından yeni seçilen Başkan Tarık Aytekin , Necati Binici ve yönetim kuruluna hizmetleri için teşekkür plaketi taktim etti ve genel kurul sona erdi.

TARIK AYTEKİN

1972 yılında Gaziantep'in Eblehan mahallesinde doğdu. Gaziantep Lisesi'ni bitirdi. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği'nin ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Ardından Açık Öğretim Fakültesi Dış Ticaret Bölümü'nü de bitiren Aytekin, halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü son sınıf öğrencisidir.

Organize Sanayi Bölgesinde Plastik Geri Dönüşüm yapan bir firmanın yönetici ortağı olarak çalışmaktadır.

Sivil Toplum kuruluşlarına ilk üyeliği 1999 yılında , 125 ülkede örgütlü olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği'ne olmuştur. Bu derneğin 2004 yılında Gaziantep Şube Başkanlığını, 2012 yılında ise Türkiye Senato Başkanlığını yapmıştır.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Gaziantep Temsilciliği , Gaziantep Müze Dostları Derneği , Gaziantep Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği , Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü , Gaziantep Turizm Derneği yönetim kurullarında çalışmıştır. 18-19 ve 20.Dönem olmak üzere son 3 dönem Gaziantep Kulübü Yönetim Kurullarında yer almış ve 21.Dönem Gaziantep Kulübü Başkanı seçilmiştir. BÜLTEN

11.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz