19 Temmuz 2019 Cuma
Gaziantep ilk Eğitim fuarı açıldı

Gaziantep ilk Eğitim fuarı açıldı

Sinerji Expo Fuarcılık, Gaziantep’te bir ilke imza atarak 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali ve Özel Okul Tanıtım Günleri) fuarını düzenledi.

13-14 Nisanda Teymur Otelde düzenlenen 1. GEFEST fuarında; söyleşiler, imza günü, çocuklar için yaratıcılık oyunları, atölyeler, sanat etkinlikleri gibi çeşitli etkinlikler de düzenlendi. 1. Gaziantep Eğitim Festivalini düzenleyerek Gaziantep’te bir ilke imza attıklarını belirten Sinerji Expo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Vuruşkan, “Gaziantep’te 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali) düzenleyerek Gaziantep’te bir ilke imza attık” dedi. Festivale çok yoğun ilgi gösterildiğini belirten Vuruşkan, Eğitim fuarını Gaziantep’te geleneksel hale getireceklerini söyledi. 

GAZİANTEP İLK EĞİTİM FUARI AÇILDI

Sinerji Expo Fuarcılık, Gaziantep’te bir ilke imza atarak 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali ve Özel Okul Tanıtım Günleri) fuarını düzenledi. 13-14 Nisanda Teymur Otelde düzenlenen 1. GEFEST fuarında; söyleşiler, imza günü, çocuklar için yaratıcılık oyunları, atölyeler, sanat etkinlikleri gibi çeşitli etkinlikler de düzenlendi. 1. Gaziantep Eğitim Festivalini düzenleyerek Gaziantep’te bir ilke imza attıklarını belirten Sinerji Expo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Vuruşkan, “Gaziantep’te 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali) düzenleyerek Gaziantep’te bir ilke imza attık” dedi. Festivale çok yoğun ilgi gösterildiğini belirten Vuruşkan, Eğitim fuarını Gaziantep’te geleneksel hale getireceklerini söyledi. 

SİNERJİ EXPO FUARCILIK GAZİANTEP’TE BİR İLKE İMZA ATTI

Sinerji Expo Fuarcılık tarafından 13-14 Nisanda arasında gerçekleştirilen 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali ve Özel Okul Tanıtım Günleri) fuarını değerlendiren Sinerji Expo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Vuruşkan, “Gaziantep’te 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali ve Özel Okul Tanıtım Günleri) fuarını gerçekleştirerek Gaziantep’te bir ilke imza attık. Gaziantep’te ilk kez Fuar konseptinde bir eğitim festivali düzenledik. Festivalde ücretsiz; söyleşiler, imza günü, çocuklar için yaratıcılık oyunları, atölyeler, sanat etkinlikleri gibi çeşitli etkinlikler düzenledik” dedi.

GAZİANTEP EĞİTİM FESTİVALİNİ GELENEKSEL HALE GETİRECEĞİZ

1. Gaziantep Eğitim Festivaline büyük ilgi gösterildiğini belirten Vuruşkan, “1. Gaziantep Eğitim Festivaline katılım çok yüksek oldu ve tahminlerimizin üzerinde bir ilgiyle karşılaştık. Bu yıl sadece eğitim festivali olarak düzenledik. Seneye firmalarımız katılacak. Bundan sonra eğitim fuarını Gaziantep’te geleneksel hale getireceğiz. Her yıl farklı projelerle daha da kapsamlı bir şekilde eğitim fuarı düzenleyeceğiz” dedi.

VELİLER İLE EĞİTİM KURUMLARI ARASINDA KÖPRÜ GÖREVİNİ ÜSTLENDİK

1. Gaziantep Eğitim Festivali ile Gaziantep’te eğitim sektörüne katkı sunduklarını belirten Vuruşkan, “1. Gaziantep Eğitim Festivalinde veliler ile eğitim kurumlarını bir araya getirerek veliler ile eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlendik. Veliler bir günde 2 okul gezebiliyor ancak. Ancak buraya gelen veliler aynı anda bütün kurumlar ile görüşüp karar alabilecek. Eğitim kurumları da bütün veliler ile burada görüşme fırsatı yakalayacak. Burada hem Eğitim kurumları hem de veliler kazanacak.1. Gaziantep Eğitim Festivalinde hem eğitim kurumları hem de veliler oldukça memnun kaldı” dedi.

BAHRİ UÇAR

15.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz