27 Mayıs 2020 Çarşamba
Futbol Akademisi mezunları şampiyonluk sevinci yaşıyor

Futbol Akademisi mezunları şampiyonluk sevinci yaşıyor

Şehitkâmil Belediye Spor Kulübü U14 Futbol Takımı, 2018-2019 sezonunu namağlup şampiyon olarak tamamladı.

KÜÇÜK KRAMPONLAR, 2. YILI DA ZİRVEDE TAMAMLADI

Geçtiğimiz sezon U13 kategorisinde sezonu zirvede tamamlayan Şehitkâmil Belediye Spor Kulübü’nün yıldız kramponları, şampiyonluk geleneğini 2018-2019 sezonunda bir üst kategoride de sürdürdü. Yeşil sahada yenilgi yüzü görmeyen yeşil-siyahlı ekip, Gaziantep’i 23-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Hatay ilinde düzenlenecek olan U14 Kategorisi Türkiye Şampiyonası 1. Etap Müsabakalarında temsil edecek.

ŞAMPİYONLUK GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ İÇİN MUTLUYUZ

Şehitkâmil Belediye Spor Kulübü Futbol Direktörü Taner Özaykut, altyapılarda art arda gelen şampiyonlukların kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. U14 kategorisinde yeşil-siyahlı kulübün müzesine taşıdıkları kupanın ardından değerlendirmelerde bulunan deneyimli teknik adam Özaykut, şunları söyledi:

“Temelini Şehitkâmil Belediyesi Futbol Akademisi’nde ve yaptığımız geniş taramalar sonucu oluşturduğumuz sporcularımızla şampiyonluk geleneğini sürdürdüğümüz için mutluyuz. U14 yaş grubunda mücadele eden sporcularımız geçen sezonda U13 kategorisinde ligi zirvede tamamlamışlardı. Sporcu grubumuz içerisinde ilimizde ve bölgemizde profesyonel spor kulüplerinin altyapılarına transfer olan futbolcularımız da oldu. Elde edilen başarıların tesadüf olmadığını bir kez daha ispatlayan değerli Antrenörümüz Soner Durmaz yönetimindeki kramponlarımızı gönülden tebrik ediyorum. Şehitkâmil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum.”

BÜLTEN

15.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz