31 Mayıs 2020 Pazar
Fadıloğlu’ndan Vefa Örneği

Fadıloğlu’ndan Vefa Örneği

Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçeye hizmet eden eski dönem Şehitkâmil Belediye Başkanları ve eski dönem meclis üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu.

FADILOĞLU, ESKİ BAŞKANLAR VE MECLİS ÜYELERİYLE İFTAR AÇTI

Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçeye hizmet eden eski dönem Şehitkâmil Belediye Başkanları ve eski dönem meclis üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu. Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, davete katılan eski belediye başkanları ve meclis üyelerine, ilçeye kazandırmış oldukları her türlü hizmetten dolayı teşekkür etti.

Dülük Tabiat Parkı Göl Kafe Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine; Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ak Parti Şehitkâmil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkâmil Belediye Başkan Yardımcıları, eski dönem Şehitkâmil Belediye Başkanları Mehmet Bozgeyik ile Metin Özkarslı, eski dönem Şehitkâmil Belediyesi meclis üyeleri ve şimdiki dönem meclis üyeleri katıldı. Şehitkâmil Belediyesi meclis üyeleri, iftar öncesi birbirleriyle sohbet etme imkânı buldu.

HER YIL RAMAZAN AYINDA BİR ARAYA GELMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ

İftarın ardından programa katılanlara hitap eden Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Öncelikle davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Biz bunu bir gelenek haline getirdik. Şehitkâmil Belediyesinin kuruluş tarihinden bu yana görev yapmış olan tüm meclis üyelerimizle her yıl Ramazan ayında bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz. Esas olan burada birlik ve beraberlik içerisinde bu memlekete hizmet eden kardeşlerimizle Ramazan ayı içerisinde de bir arada olup sohbet ve muhabbet etmek. Burada hiçbir partili ayrımı yoktur. Kurulduğu günden bu yana CHP’lisi, MHP’lisi, AK Partilisi, Saadet Partilisi hiçbir ayrım yapmadan bir aradayız. Esas olanda budur. Kardeşlik hukukunun pekişmesi adına biz bunu benimsedik ve bundan sonrada devam ettirmeyi istiyoruz. Bugün biz yapıyoruz, yarın bizden sonra gelen başkan kardeşlerimiz inşallah bu geleneği devam ettirir. Bu kardeşlik hukuku içerisinde amacımız, millete hizmet etmek. Ben tekrar tüm misafir kardeşlerimize, belediye meclis üyesi arkadaşlarıma, önceki dönem Belediye Başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KARDEŞLİK, SEVGİNİN VE MUHABBETİN HÂKİM OLDUĞU BİR AN YAŞIYORUZ

İftar programında konuşan eski dönem Şehitkâmil Belediye Başkanı Mehmet Bozgeyik, “Öncelikle tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını kutluyorum. Kıymetli Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na böylesine anlamlı bir iftar programı düzenlediği için teşekkür ediyorum. Her yıl Ramazan ayında eski dönem Belediye Başkanlarını ve meclis üyeleri arkadaşlarımızı bir araya getiriyor. Kardeşlik, sevginin ve muhabbetin hâkim olduğu bir an yaşıyoruz. Ben kendisine tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

DOSTLARIMIZI GÖRDÜK, MEMNUN OLDUK

Programda söz alan eski dönem Şehitkâmil Belediye Başkanı Metin Özkarslı, “Bu güzel Ramazan ayı içerisinde bütün meclis üyelerimizi, dostlarımızı bir araya toplayan değerli Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Dostlarımızı gördük, memnun olduk. Ramazanın güzelliğini yaşadık, iftarımızı açtık. Kendisine böylesine anlamlı bir programı düzenlediği için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından eski dönem Şehitkâmil Belediye Başkanlığı yapan Mehmet Bozgeyik iftar duası yaptırdı. Yapılan dua ile birlikte program sona erdi.

BÜLTEN

15.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz