23 Mayıs 2019 Perşembe
Eşref Ziya Terzi, Gaziantep’te unutulmaz bir gece yaşattı

Eşref Ziya Terzi, Gaziantep’te unutulmaz bir gece yaşattı

Şehitkâmil Belediyesi tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda sevilen sanatçı Eşref Ziya Terzi sahne aldı. Yoğun ilgi gören program, uzun süre ayakta alkışlandı.

18 MART GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Şehitkâmil Belediyesi, KAGEM ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında organize edilen Eşref Ziya Terzi ile ‘Ezgi Gecesi’ programı izleyenlerden tam not aldı. Büyük bir dikkatle takip edilen program, izleyenlerin ayakta alkışlarıyla sona erdi.

BURADA OLMAKTAN SON DERECE MUTLUYUM

Düzenlenen program sonrası değerlendirmede bulunan Eşref Ziya Terzi, şunları söyledi:

“Uzun bir aradan sonra Gaziantep’e gelişimiz çok güzel oldu. Kardeşlerimiz bizi; muhabbet, coşkuyla karşıladılar. Burada olmaktan son derece mutluyum. Dinleyicilerimizle yaklaşık 30 yıla yakın eserlerimizi seslendirdik. İnşallah memnun kalmışlardır. Yeni dönemde de yeni eserlerle beraber olmaya çalışacağız. Çanakkale aslında bizim dönüm noktamız. Çanakkale’nin geçilemeyeceğini, Türklerin yenilemeyeceğini ifade eden en büyük günlerimizden birisi. Çanakkale ruhunu yaşatmak için biz de 30 yıla yakındır ezgilerimizi söylüyoruz. Söylediğimiz eserlerin her biri de aslında birer Çanakkale türküsü.”

BÜLTEN

14.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz