26 Ocak 2020 Pazar
Eğitimde başarının adresi yine bahçeşehir koleji

Eğitimde başarının adresi yine bahçeşehir koleji

Gaziantep Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi öğrenci Cem Ozan Doğan YKS(Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) 2019 da Türkiye genelinde 162. olarak Gaziantep’in gururu oldu.

Gaziantep Bahçeşehir Kolejitüm puan türlerinde Türkiye genelinde ilk 1000 içinde 6 öğrencisi,ilk 2000 içinde 8 öğrencisi ve ilk 10000 içinde 16 öğrencisi ile öğrencisi ile yine başarının değişmeyen adresi oldu.Bahçeşehir Koleji öğrencileri YKS’de elde ettikleri Türkiye derecelerine her yıl yeni dereceler eklemeye devam ediyor.

Türkiye’nin her yerinde aynı kalitede eğitim vermeyi ilke edinen BahçeşehirKoleji konu sırası ve ders planları tüm okullarda aynı olup sınavlar eşzamanlı olarak aynı sorularla yapılır. Sınav sonuçları tüm Türkiye’deki Bahçeşehir Okulları öğrencilerinin sınav sonuçlarıyla karşılaştırmalı olarak değerlendirilir ve böylece çok daha anlamlı ölçme değerlendirme verileri elde edilir

Yükseköğretim Kurumu Sınavı (YKS) tam hazırlık sisteminde temel amaç öğrencinin sınava yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılamak, test tekniği ve akademik başarısını artırmak, mutlu olacağı istediği bölümü kazanmasını sağlamaktır.

BÜLTEN

 

 

18.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz