9 Aralık 2019 Pazartesi
CHP'li Kaplan'ın Kurban Bayramı mesajı

CHP'li Kaplan'ın Kurban Bayramı mesajı

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla geçmesi gerektiğini vurgulayan Kaplan, daha huzurlu bir ülke dilediğini ifade etti

 Kaplan’ın Kurban Bayramı Mesajı:

“Bayram birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ruhudur. İşsizliğin son bulduğu, çocukların yatağa aç girmediği, yoksulluğun olmadığı, hak, hukuk ve adaletin bu ülke topraklarında tam anlamıyla geleceği; yarına olan inancımızla, günde kalan hataların tekrarlanmadığı bir Bayram hepimizin en temel isteği. Ülkemiz zorlu bir dönemden geçiyor.

Ekonomik kriz, işsizlik, baskı ve yasaklar, artan kadına şiddet ve cinayetler, çiftçilerimiz, emeklilerimiz, memurlarımız ve esnafımızın sorunları, vatandaşlarımızın geçim sıkıntıları hepimizi oldukça yıprattı. Bu bayramın da vesile olacağı huzur, sağlık, hak, hukuk, adalet, refah ve barış hepimizin dileği. Tüm bu dileklerle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor; ülkemize ve hemşerilerime sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.

BÜLTEN

 

10.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz