23 Şubat 2019 Cumartesi
ByToninoLamborghini ve Magniflex, Gaziantep’te!

ByToninoLamborghini ve Magniflex, Gaziantep’te!

Yaysız yatak grubundaki yenilikçi uyku çözümleri ve inovatif tasarımlarıyla öne çıkan dünyaca ünlü Magniflex ve ByToninoLamborghini marka yataklar, G.Antep’teTeymur Dizayn Mobilya mağazasında satışa sunuluyor.

Yaysız yatak grubundaki yenilikçi uyku çözümleri ve inovatif tasarımlarıyla öne çıkan dünyaca ünlü Magniflex ve ByToninoLamborghini marka yataklar, G.Antep’teTeymur Dizayn Mobilya mağazasında satışa sunuluyor. Türkiye’de Yatcop’un temsilciliğini yaptığı İtalyan markaların 12 yıl garantili ürünleri, tek ve çift kişilik modellerinin yanı sıra istenilen her ebat ve ölçüye göre özel olarak da üretilebiliyor. Anti alerjik, anti bakteriyel, anti stres özellikli çevre dostu yatakların, ayrıca toksit madde veya insanlara ve doğaya zararlı herhangi bir madde barındırmadığını gösteren OEKO TEX® ile yanmayan veya yangın geciktirici özellikte olduğunu belirten CFR1633, FIRA, TB603 sertifikaları da bulunuyor.

İtalya’daki tesislerinde günde 10 bin adet yatak üreten Magniflex’in uyku ürünleri ile adını dünyaca ünlü lüks otomobil markası ByToninoLamborghini’den alan yataklar, Teymur Dizayn Mobilya mağazasında Anteplilerle buluşuyor. Magniflex’in kendi buluşu olan yeni nesil su bazlı sünger teknolojisi ile İtalya’daki tesislerde el değmeden üretilip, vakum paket içinde Türkiye’ye getirilen yeni nesil yaysız yataklar, kullanıcılarına yepyeni bir uyku deneyimi sunuyor.

ALTUNBAŞ; “GAZİANTEP’TE YENİ BAYİLİKLER İLE SATIŞ NOKTALARIMIZI ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ!”

Magniflex ve ByToninoLamborghini yataklarını Gaziantep halkı buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen Yatcop Yönetim Kurulu Başkanı Davut Altunbaş “Ülkemizde yılda yaklaşık 4 milyon adet yatak üretiliyor. Temsilciliğini yaptığımız markada ise bu rakam yıllık 3.2 milyon adet. Türkiye’de yatak sektörü büyüyen bir pazar. Yerli üretimin emeklerine olağanüstü saygı duyuyoruz. Magniflex ve ByToninoLamborghini markaları ile iç pazardan daha fazla pay almayı değil, sektöre katkı sağlayarak Türk yatak pazarının büyümesine destek olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda yeni bayi anlaşmaları sayesinde Gaziantep ile birlikte Anadolu’daki satış noktalarımızı artırmak istiyoruz” dedi.

Gaziantep’te satışa sunulan Magniflex’in marka yüzü Dünyaca ünlü kaleci Buffon. İtalya’da Milli Takım’ın, Türkiye’de ise İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün resmi sponsoru olan marka, 2031 yılına kadar Yatcop’a emanet!

Marka yüzü Dünyaca ünlü kaleci Buffon’un olduğu Magniflex markası, İtalya Milli Takımı’nın yanı sıra Türkiye’de de İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün resmi sponsorları arasında yer alıyor. 2018 sonuna kadar devam edecek sponsorluk anlaşması kapsamında, Başakşehirli oyuncular, kulübün tesislerinde Magniflex’in sporcu sağlığını destekleyen uyku ürünlerini kullanacak.

ByToninoLamborghini ve Magniflex yataklarının tüm Türkiye satış haklarını elinde bulunduran Yatcop, aynı zamanda komşu coğrafyalardaki 17 ülkede de bu markaların temsilciliğini yapıyor. Firma, İtalya’dan getirttiği yatakları, Türk pazarının yanı sıra Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’ndeki 8 ayrı ülkeye de ihraç ediyor. BÜLTEN

30.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz