22 Eylül 2020 Salı
Bir destek de Pakistan’dan!

Bir destek de Pakistan’dan!

Gaziantep Valiliği tarafından başlatılan “Yüzüncü yılda 100 hayırsever kampanyası”na hayırseverlerin destekleri yağmaya devam ediyor.

Said ve Baitussalam Dernekleri tarafından Gaziantep’e yaptırılan Fikir Okulu, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer ile Ali Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Said-Baitussalam Dernek Başkanları ve diğer protokol üyelerinin katılımları ile eğitim öğretime açıldı.

Konuyla alakalı Sosyal Medya hesabından açıklama yapan Vali Davut Gül, “Yüzüncü yılda 100 hayırsever kampanyamıza bir destek de Pakistanlı dostlarımızdan geldi. Katkıları için Said ve Baitussalam derneklerine teşekkür ederim.” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ise, Sosyal Medya hesabından Beytusselam ve Kuveyt Said Derneklerine teşekkür ederek, “Pakistan Beytusselam ve Kuveyt Said Derneklerinin ortak çalışmaları ile Gazi Şehrimiz Gaziantep’e kazandırdıkları Fikir İlkokulunun açılışını yaptık. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum...” ifadeleri kullandı. HABER MERKEZİ

24.08.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz