30 Mayıs 2020 Cumartesi
Barış Pınarı Harekâtına Polisgücü’nden destek açıklaması

Barış Pınarı Harekâtına Polisgücü’nden destek açıklaması

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusunda sürdürülen Barış Pınarı Harekâtı’nı desteklediklerini ifade ederek kulüp olarak harekâtın başarılı olması için her türlü desteği sunmaya hazırız.

Fırat’ın doğusunda terör koridoruna karşı başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’na bir destekte Gaziantep Polisgücü Spor Kulübünden geldi. Başkan Mehmet Kaplan bütün dünyanın barışa ihtiyaç duyduğu bir dönemde Türkiye’nin güneyinde ülke barışını tehdit edecek oluşumlara asla izin verilemeyeceğini, Kuzey Suriye’de oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun sadece Türkiye’yi değil, Ortadoğu ve Avrupa’yı da tehdit ettiğini ifade ederek Türk ordusu tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekâtını desteklediklerini ifade etti.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin bekası, milletin istikbali için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Kaplan “Terörün hiçbir türüne izin verilemez. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin bağımsızlığı, bölgenin huzur ve istikrarı için Mehmetçiklerimiz tarafından sürdürülen Barış Pınarı Harekâtının başarısı için dua ediyoruz.

Gerek bireysel olarak gerekse Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü olarak üzerimize düşen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız. Zaferle sonuçlanacağına ve sadece Ortadoğu değil, dünya barışına önemli bir katkı sunacağına inandığımız Barış Pınarı Harekâtını destekliyoruz” dedi. 

BÜLTEN

10.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz