30 Mayıs 2020 Cumartesi
Barış Pınarı Harekâtı bölgeye barış ve istikrar getirecektir

Barış Pınarı Harekâtı bölgeye barış ve istikrar getirecektir

Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Kaplan “Başka Türkiye yok. Türkiye sadece bölgenin değil, Ortadoğu’nun da barış ve huzuru için en önemli teminatlardan birisi.

Fırat’ın doğusuna yönelik düzenlenen Barış Pınarı Harekâtı’nın başarısı için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan “Bağımsız ve güçlü Türkiye için, bölge barışı ve huzuru için, istikrar ve güven için yürütülen Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimize dua ediyoruz. Devletimizin ve milletimizin bekası için üzerimize düşen her türlü desteği vermeye hazırız. “ dedi.

Kuzey Suriye’de oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu barış koridoruna çevirmek amacıyla Türk Ordusu tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’nın başarıyla sonuçlanması ve bölgeye istikrar kazandırması için Türkiye Cumhuriyeti Devletine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Ordumuzun Barış Pınarı Harekâtında başarılı olması için dua ediyor, kahraman Mehmetçiğimizin bu harekâttan muzaffer ayrılmasını diliyoruz.

Sektörümüzün bütün bileşenleri ülkemizin bölünmez bütünlüğü, bağımsızlığı ve gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye olarak aktarılabilmesi için devletimizin milletimizin yanında olup her türlü desteği vermeye hazırdır. Barış varsa başarı var, barış varsa huzur ve güven var. Barış varsa istikrar ortamı var.

Bizler Türkiye Cumhuriyeti Devletinin güvenliği ve milletimizin geleceği için terör koridorunu barış koridoruna çevirmek üzere başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’na katılan Mehmetçiklerimizin Allah Yar ve Yardımcısı olsun. Devletimizin, milletimizin şanlı ordumuzun yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.  

BULTEN

10.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz