26 Mayıs 2020 Salı
Aytaç ve Türkcan ailelelerin mutlu günü

Aytaç ve Türkcan ailelelerin mutlu günü

Gaziantep Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Aytaç ve Gökben Aytaç’ın oğlu Mehmet Okan ile Nermin ve Liveren Türkcan çiftinin kızı Eda Kübra, hafta sonu düzenlenen görkemli düğün töreni ile hayatını birleştirdi.

ShimallHotel’de gerçekleşen muhteşem düğün törenine siyaset dünyasından birçok kişi katıldı. Kübra ve Mehmet Okan çiftinin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Kıyarken, Nikah şahitliklerini ise Gaziantep MHP Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP Milletvekili Sermet Atay, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci oldu. Davetlilerin doyasıya eğlendiği görkemli düğün, gecenin geç saatlerine kadar devam ederken, davetliler doyasıya eğlendi. 

AYTAÇ VE TÜRKCAN AİLELELERİN MUTLU GÜNÜ

Gaziantep’in tanınmış aileleri olan Nermin ve Liveren Türkcan çiftinin kızı Eda Kübra ile Gaziantep Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Aytaç ve Gökben Aytaç çiftinin oğlu Mehmet Okan görkemli bir tören ile dünya evine girdi. Görkemli bir düğünle dünya evine giren Eda Kübra ve Mehmet Okan’ı mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı.

SİYASET DÜNYASI YENİ ÇİFTLERİ YALNIZ BIRAKMADI

ShimallHotel’de gerçekleşen muhteşem düğün törenine; MHP Gaziantep Milletvekilleri Muhittin Taşdoğan, ve Sermet Atay, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Başkan Vekilleri Osman Toprak, Latif Karadağ, Erdem Güzelbey ve Mehmet Berk, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

ÇİFTİNİN NİKÂHINI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN KIYDI

Kübra ve Mehmet Okan çiftinin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Kıyarken, Nikah şahitliklerini ise Gaziantep MHP Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP Milletvekili Sermet Atay, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, Gaziantep Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Şoförler Odası Başkanı Ünal Akdoğan oldu. Yeni çifte nikah cüzdanını ise AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, geline verdi.

GÖRKEMLİ DÜĞÜNDE DAVETLİLER DOYASIYA EĞLENDİ

Davetlilerin doyasıya eğlendiği görkemli düğün, gecenin geç saatlerine kadar devam ederken, davetliler doyasıya eğlendi. 

BAHRİ UÇAR

9.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz