20 Temmuz 2018 Cuma
Ampute takımımız fikstürden memnun

Ampute takımımız fikstürden memnun

Yeni sezona iddialı bir kadro kurarak girecek olan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın ilk maçı Gaziantep derbisi olurken, yönetim çekilen kuradan memnun.

Ampute Futbol 2017-2018 sezonu Süper Lig ve 1. Lig fikstür çekimi Ankara’da yapıldı, 

Fikstür çekimine Federasyon Başkanı Arif Ümit Uztürk, Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, Ampute Futbol As Başkanı Murat Kandazoğlu, MHK Başkanımız Zekayi Ayan, MHK Üyemiz Cengiz Özyol, Süper Lig ve 1.Lig Kulüp temsilcilerimiz katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız liglerimize katılacak tüm kulüplerimize müsabakalarda başarılar diledi.
Ampute Futbol Süper Lig ve 1. Lig müsabakaları müsabakaları 05 Kasım 2017 tarihinde başlayacak.Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Ampute Futbol Takımı ilk maçını kendi ilinde Şehitkamil Engelliler Spor Kulübü ile oynayacak. Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, kuradan oldukça memnun. Olduğunu ve Ampute Futbol 2017-2018 sezonu müsabakalarına katılacak tüm takımlara başarılar dilediğini ifade etti.

 

Şahinbey Belediyespor Ampute futbol normal sezon ilk yarı maç takvimi şöyle oluştu:

ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ    (D)

KONYA ENGELLİLER GÜCÜ SPOR

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENG S.K   (D)

OSMANLI S.ENG SPOR KULÜBÜ

KAYSERİ MELİKGAZİ BELEDİYE SPOR    (D)

İSTANBUL YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ

İZMİR BŞ.BEL.S.SP.KLB     (D)

PENDİK ENGELLİLER SPOR KLB    (D)

İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SPOR KLB

 

BÜLTEN

12.09.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz